Witam w Yes4Design!

To, że zawitałeś na mojej stronie prawdopodobnie świadczy o tym, że poszukujesz niebanalnych rozwiązań dla swojego mieszkania, domu czy lokalu. Firma Yes4Design powstała z prawdziwej pasji i zamiłowania do urządzania wnętrz.

Firma Yes4Design powstała z prawdziwej pasji i zamiłowania do urządzania wnętrz.Projektuję odkąd pamiętam. W wieku 10 lat zaprojektowałam kompleksowy budynek szkoły podstawowej z halą sprtową, nie mając teoretycznego pojęcia o jakichkolwiek zasadach architektonicznych. Jednak instynktownie wyczuwałam, że ciągi komunikacyjne musza być odpowiednio szerokie, ze potrzebne jest zaplecze socjalne, że sale lekcyjne mają być dobrze doświetlone a całośc ma być ergonomiczna i piękna. Patrząc na ten projekt po latach uważam, że jest naprawdę świetny :)

Architektem jednak nie zostałam, a moja pasja budowania przekierowała się w stronę projektowania i urządzania wnętrz. W 2011r. uzyskałam uprawnienia do wykonywania zawodu architekta wnętrz i odtąd realizuję się w pracy projektanta.

Staram się instynktownie wyczuwać potrzeby i gusta klientów, tworzę dla nich projekty zarówno w stylu klasycznym, loftowym, eklektycznym, glamour, kolonialnym, rustykalnym czy jakimkolwiek innym. Lubię łączyć style i tworzyć niebanalne połączenia. Z uwagą słucham sugestii klientów jednak zawsze proponuję dużo od siebie.

Moją pasją są również meble z duszą, głownie w stylu MID-CENTURY (z lat 50, 60-tych XX wieku - zwłaszcza wzornictwo duńskich projektantów), którym ciężką fizyczną pracą, zgodnie ze swoją wizją, przywracam nowoczesny design i daję nowe życie.


Jak powstaje projekt?


To bardzo indywidualna kwestia, szczegóły są zawsze omawiane w zależności od potrzeb klientów. Projekt zawsze jest tworzony w programie 3d, oferuję nieograniczoną ilość fotorealistycznych wizualizacji. Projekt tworzymy do skutku, aż do pełnego zadowolenia klienta.

Oferuję kilka wariantów wykonania projektu:

  • projekt w wersji podstawowej - wytyczenie pomieszczen, projekt wod-kan, elektryki, projekt kuchni, łazienki;  ustawienie mebli, sprzętów - bez wskazania konkretnych modeli 
  • projekt w wersji standardowej - to projekt podstawowy dodatkowo ze wskazaniem konkretnych modeli, pomoc w zamawianiu armatury, ceramiki, podłóg, mebli wraz z odstąpieniem wypracowanych przez lata rabatów w zaprzyjaźnionych firmach
  • projekt kompleksowy - wraz z koordynacją i nadzorem wszystkich prac. 

Istnieje także możliwość wykonania projektu on-line (oprócz wersji z koordynacją). 
WYCENA jest zawsze INDYWIDUALNA, w zależności od wariantu i zakresu prac. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub chcesz wycenić projekt - napisz!

Gorąco zachęcam do współpracy!