najlepszy_projektant_wnetrz_zielona_gora_elwira_bowycz_stryjekWitam w Yes4Design!

To, że zawitałeś na mojej stronie prawdopodobnie świadczy o tym, że poszukujesz niebanalnych rozwiązań dla swojego mieszkania, domu czy lokalu. Firma Yes4Design powstała z prawdziwej pasji i zamiłowania do urządzania wnętrz.

Projektuję odkąd pamiętam. W wieku 10 lat zaprojektowałam kompleksowy budynek szkoły podstawowej z halą sportową, nie mając teoretycznego pojęcia o jakichkolwiek zasadach architektonicznych. Jednak instynktownie wyczuwałam, że ciągi komunikacyjne muszą być odpowiednio szerokie, że potrzebne jest zaplecze socjalne, że sale lekcyjne mają być dobrze doświetlone a całośc ma być ergonomiczna i piękna. Patrząc na ten projekt po latach uważam, że jest naprawdę świetny :)

Architektem jednak nie zostałam, ukończyłam studia na kierunku Zarządzanie i Marketing, z tytułem mg inż. Jednak moja pasja budowania nie wygasła, lecz przekierowała się w stronę projektowania i urządzania wnętrz. W 2011r. uzyskałam uprawnienia do wykonywania zawodu architekta wnętrz i odtąd realizuję się w pracy projektanta.

Staram się instynktownie wyczuwać potrzeby i gusta klientów, tworzę dla nich projekty zarówno w stylu klasycznym, loftowym, eklektycznym, glamour, kolonialnym, rustykalnym czy jakimkolwiek innym. Lubię łączyć style i tworzyć niebanalne połączenia. Z uwagą słucham sugestii klientów jednak zawsze proponuję dużo od siebie.

Od kilka lat działam także w branży obrotu nieruchomościami - moja firma wyspecjalizowała się w tzw. flipowaniu -  kupuję mieszkania (głównie deweloperskie), wykańczam pod klucz według mojego projektu, a następnie sprzedaję gotowy do wprowadzki, piękny apartament. To bardzo wygodne rozwiązanie dla klientów, którzy zwyczajnie nie mają czasu ani "głowy" do samodzielnego przeprowadzenia remontu. Zrealizowałam już blisko 20 flipów, a wszystkie mieszkania szybko znalazły swoich szczęśliwych nabywców.

Moją specjalnością są projekty niskobudżetowe, czyli  "jak zaprojektować wnętrze, aby było napawdę efektowne, jednak bez wydawania ogromnej ilości pieniędzy?" :) Przez wiele lat urządzania własnych mieszkań  i projektowania dla klientow, zdobyłam ogromne doświadczenie, poznałam masę "patentów" i fajnych trików, dzięki którym potrafię zaczarować każde wnętrze, i to bez wydawania milionów monet.

 

Jak powstaje projekt?

To bardzo indywidualna kwestia, szczegóły są zawsze omawiane w zależności od potrzeb klientów. Projekt zawsze jest tworzony w programie 3d, oferuję duzą  ilość fotorealistycznych wizualizacji. Projekt tworzymy do skutku, aż do pełnego zadowolenia klienta.

Oferuję kilka wariantów wykonania projektu:

  • projekt w wersji podstawowej - wytyczenie pomieszczeń, projekt wod-kan, elektryki, projekt kuchni, łazienki;  ustawienie mebli, sprzętów - bez wskazania konkretnych modeli 
  • projekt w wersji standardowej - to projekt podstawowy dodatkowo ze wskazaniem konkretnych modeli, pomoc w zamawianiu armatury, ceramiki, podłóg, mebli wraz z odstąpieniem wypracowanych przez lata rabatów w zaprzyjaźnionych firmach
  • projekt kompleksowy - wraz z koordynacją i nadzorem wszystkich prac. 

Istnieje także możliwość wykonania projektu on-line (oprócz wersji z koordynacją). 
WYCENA jest zawsze INDYWIDUALNA, w zależności od wariantu i zakresu prac. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub chcesz wycenić projekt - napisz!

Gorąco zachęcam do współpracy!

Elwira