ul. Łężyca-Willowa 38/26

4 pokoje, 86m2,  wykończone i umeblowane - cena 590.000zł

Mieszkanie w trakcie wykańczania, będzie gotowe do odbioru pod koniec kwietnia/połowa maja.
Wizualizacje przedstawiają stan, w jakim klient odbierze swoje nowe mieszkanie! (jest jeszcze możliwość pewnych zmian w projekcie!) 

W podanej cenie nowy właściciel otrzymuje wykończony apartament, przepięknie zaprojektowany i urządzony przez dyplomowanego architekta wnętrz, a w tym:

  • umeblowany i wyposażony salon z kuchnią w zabudowie (26,5m2)
  • umeblowany i wyposażony przedpokój z dużą szafą w zabudowie (15,3m2)
  • wykończona i wyposażona łazienka (5m2)
  • umeblowana, duża, piękna sypialnia z łóżkiem, szafą i komodą (13,9m2)
  • dwa dodatkowe pokoje (12m2 i 10,6m2) z gładzonymi i malowanymi ścianami, panelami podłogowymi, listwami przypodłogowymi, do własnego umeblowania
  • pomieszczenie gospodarcze (2,6m2) – podłoga w płytkach, ściany gładzone i malowane
  • narożny taras (13,2m2) z płytkami na podłodze, z jednej strony widok na las, z drugiej widok na zieleń i niską zabudowę.

 

W pomieszczeniu gospodarczym będzie przygotowane miejsce pod pralkę i suszarkę, wedle potrzeb można tam urządzić dodatkowe WC z umywalką, garderobą lub komórkę lokatorską. 

Potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania? Posiadamy jeszcze takie samo mieszkanie na Ip do którego przynależy duża komórka lokatorska w piwnicy o pow. 5,5m2.

Apartament znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu w północnej części Zielonej Góry, przy ul. Łężyca-Willowa. Osiedle doskonale skomunikowane z centrum miasta a jednocześnie otoczone zielenią i lasami.

Zaoszczędź sobie czasu i nerwów! Cena tego gotowego do zamieszkania apartamentu to tylko ok 6800zł/m2!

Oferta bez prowizji pośrednika i bez podatku PCC (oszczędzasz ok.30.000zł).