Mieszkanie 60m2

Mieszkanie dwupokojowe, ul. Jaskółcza, Zielona Góra, 2018r.

Dwupokojowe mieszkanie w nowym bloku. Dzięki wyburzeniu ścian pomiędzy kuchnią i salonem powstała duża obejmująca otwarty przedpokój,  kuchnię, jadalnię i salon. Mieszkanie eleganckie, nieco w stylu glamour, ale z nowoczesnymi elementami. Łazienka z pięknymi płytkami z deseniem marmuru, z czarnymi akcentami. Projekt w trakcie realizacji, czekamy na efekt końcowy!

Łazienka w nowym apartamentowcu 6,7m2


Łazienka w nowym apartamentowcu, ul. Prosta, Zielona Góra

Łazienka, która powstała po zmianie standardowego układu mieszkania. Do łazienki przyłączyłam spore pomieszczenie gospodarcze, pozostawiając w nim tylko miejsce na pralkę i regał gospodarczy. Dzięki temu w łazience można było ustawić duży prysznic typu walk-in, wannę, WC oraz dużą szafkę z umywalką. Zabudowa z płyt G-K ukryła istniejący w rogu pomieszczenia ciąg wentylacyjny oraz stelaż wc. W zabudowie powstała duża półka z lustrzanym tyłem, która jest bardzo funkcjonalna i daje ciekawy efekt wizualny.

Willa w śródmieściu, 90m2

Willa w śródmieściu, Zielona Góra, parter - 90m2,  2017r

Piekna willa z dużym ogrodem w śródmieściu Zielonej Góry. Własciciele poprosili o wykonanie projektu liftingu dotychczasowego wystroju, który wykonany był ok. 10 lat temu. Projekt salonu musiał być dostosowany do istniejącej już kuchni, która także przeszła drobny lifting.
Powstało wnętrze łączące style, pełnie przytulności i uroku.

Biuro sprzedaży Bow-Max sp. z o.o.

Biuro sprzedaży Bow-Max sp. z o.o. ul. Objazdowa, Zielona Góra, 2016r


Mieszkanie dwupoziomowe 80m2

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruczajowa, Zielona Góra, 2015r.

Dwupoziomowe mieszkianie z zaadoptowanym poddaszem. Na dole aneks kuchenny połączony z salonem oraz mała łazienka. Na piętrze, przy dość niskim stropie udało się wydzielic sporą łazienkę, sypialnię, garderobę, biuro oraz dodatkowy pokój.